Курси, присвячені Рамсарським водно-болотним угіддям

2 лютого Україна, як і більшість країн світу, відзначила Міжнародний день водно-болотних угідь. До цієї дати Департамент екомережі та природно-заповідного фонду Мінприроди України разом з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління провели 5-7 лютого 2019 р. курси підвищення кваліфікації на тему «Забезпечення виконання вимог Рамсарської конвенції в Україні». Слухачами курсів були представники різних установ ПЗФ (в тому числі й НПП «Голосіївський»), обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Курси, присвячені Рамсарським угіддям
Засідання Координаційної ради з питань збереження, збалансованого використання та відновлення водно-болотних угідь України. Виступ заступника Міністра екології та природних ресурсів України Полуйка В.Ю.

В рамках курсів їх слухачі взяли участь в урочистому засіданні Координаційної ради з питань збереження, збалансованого використання та відновлення водно-болотних угідь України. 

В наступні два дні слухачам курсів було прочитано цілий ряд лекцій на теми, пов’язані з водно-болотними угіддями – сучасний стан, перспективи розвитку, основні підходи до організації інвентаризації, оцінки та моніторингу, методики вивчення, менеджмент, досвід інших країн тощо. Лекції читали представники державних природоохоронних, наукових і освітніх установ.

Курси, присвячені Рамсарським угіддям
Проведення лекцій під час курсів
Курси, присвячені Рамсарським угіддям
Свідоцтво про підвищення кваліфікації отримує представник НПП «Голосіївський» – співробітник наукового відділу Андрієвська О.Л. (праворуч)
Курси, присвячені Рамсарським угіддям
Вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації слухачам курсів