Новини| Голосіївський парк
ЗАПРОШУЄМО ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ "ГОЛОСІЇВСЬКИЙ"

19.07.2017

У Вищому Господарському Суді України відбудеться розгляд касаційної скарги НПП «Голосіївський», Прокуратури м. Києва на рішення КАГС у справі № 910/11164/16.
За позовом національного природного парку «Голосіївський» та ГО "Корчувате - наш дім" до ТОВ «Авеста-буд» та КМДА щодо визнання договір оренди не дійсним, згідно з яким частина унікального лісу може бути знищена заради нової АЗС. Мінприроди залучено до справи третьою стороною.
О 14 годині 00 хвилин в кабінеті № 332 колегія суддів Коробенко Г.П.- головуючий, Алєєва І.В., Кравчук Г.А., розпочне розглядати касаційну скаргу НПП «Голосіївський», Прокуратури м. Києва на рішення КАГС у справі № 910/11164/16 - на якому ще більш необхідною є підтримка депутатів, представників громадських організацій та політичних сил, журналістів і просто всіх небайдужих громадян.
Обов’язково мати документ, який засвідчує особу (порядок допуску до ВГСУ).
Окремо слід відзначити, що на боці захисників заповідного урочища Бичок виступає Прокуратура як учасник процесу! В даному засіданні Вищого господарського суду України урочище будуть захищати представники Генеральної прокуратури України.
На цей раз в судовому засіданні буде розглядатися касаційна скарга захисників урочища на рішення скандально відомої судді Київського апеляційного господарського суду (КАГС) - Оксани Тищенко, яка своїм рішенням від 16.03.2017 року фактично віддала частину заповідного лісу під забудову - тобто скасувала рішення суду першої інстанції по цій справі та визнала договір оренди із забудовником урочища Бичок – ТОВ "Авеста – буд" – законним .
Місце проведення: м. Київ, вул. Копиленка 6.