НПП "Голосіївський" 11 років!

Сьогодні – день заснування НПП «Голосіївський»! 11 років тому, 27 серпня 2007 року, було підписано Указ Президента України № 794/2007 «Про створення національного природного парку «Голосіївський». 

Ідея створення національного природного парку в місті Києві, ядром якого мав би стати Голосіївський ліс, сформувалася ще наприкінці 80-х років 20 століття. В створенні спочатку регіонального ландшафтного парку, а потім національного природного парку «Голосіївський», крім наукової спільноти, значну роль відігравала громадськість, зокрема, громадська організація «Спілка порятунку Голосієва», яку і нині очолює відомий природоохоронець М.Ю.Михалко.

НПП «Голосіївський» - єдиний в України та один з кількох у світі національних парків, розташованих безпосередньо в межах мегаполісів. Таке розташування обумовлює застосування особливих підходів до ведення наукової, природоохоронної, рекреаційної та еколого-освітньої діяльності.

Адміністрація НПП «Голосіївський» висловлює подяку всім, хто долучався і продовжує долучатись до вирішення надзвичайно великої кількості питань та завдань, які постають перед національним природним парком, і справді допомагає охороняти та досліджувати природні комплекси, створювати умови для організованого туризму та відпочинку, проводити екологічну освітньо-виховну роботу, функціонувати та збалансовано розвиватись установі!

НПП "Голосіївський"