Відпочиваємо відповідально. Фестиваль «Голосіївська криївка»

8-9 вересня 2018 року вже четвертий рік поспіль в Києві на території НПП «Голосіївський» в Голосіївському парку імені М.Т. Рильського на лісовій галявині між вулицями Максима Рильського та Генерала Родимцева пройшов фестиваль «Голосіївська криївка». 

Голосіївська криївка


Його мета – національно-патріотичне та екологічне виховання, пропаганда здорового та екологічного способу життя, популяризація української музики, історії, створення простору для налагодження діалогу та співпраці діячів сучасного та традиційного мистецтва, створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу молоді. Крім того, фестиваль має на меті привертати увагу громадськості, що від культури відпочинку залежить наше майбутнє і довкілля, в якому ми живемо. Відпочинок на природі є корисним, але не слід забувати й про збереження довкілля. 

На дитячій локації від НПП «Голосіївський» проводилися майстер-класи, конкурси, різноманітні екологічні ігри та спілкування з дітьми та в дорослими на екологічні теми в теплій та дружній атмосфері. Захід був спрямованимй на ознайомлення відвідувачів фестивалю з охороною навколишнього середовища, новими знаннями про флору та фауну НПП «Голосіївський» та міста. Як діти, так і дорослі були захопленні екологічними іграми «Пізнай слід тварини», «Зелений менеджер» та «Мережа життя». Учасникам заходу роздали інформаційні матеріали про НПП «Голосіївський», а переможці конкурсів були нагородженні сертифікатами, які дають можливість взяти участь в груповій безкоштовній екскурсії однією з екологічних стежок НПП «Голосіївський». 

Голосіївська криївка