Поселенню Мишалівка 400 років!

Мишалівка (більш відома як Мишоловка) – один з мікрорайонів Києва, історична місцевість, яка прилягає до Голосіївського лісу і цього року відзначає своє 400-річчя. 

У 1618 році селище Мишалівка вперше згадується як володіння Печерського монастиря. Стосовно виникнення назви «Мишалівка» є кілька легенд та версій, серед яких виділяються дві. За першою з них в цій місцині працював млин, який щось змішував. За другою назва розглядається як похідна від слова «мишоловка» (тобто пастка), оскільки поселення знаходилось в улоговині між пагорбами. До того ж існує легенда, що 1651 року під час нападу на Київ, частина війська Януша Радзивіла потрапила тут у пастку. До складу Києва поселення увійшло в 1923 році.

 

Мишалівка свято

 

22 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди святкування 400 років поселенню Мишалівка. Святкування тривало весь день та порадувало гостів цікавими лекціями про історію краю, таємничими легендами, спортивними змаганнями, іншими розвагами. Дорослі та діти з задоволенням брали участь не тільки в змаганнях, де вони випробовували свою спритність та кмітливість, а й залюбки долучалися до різноманітних майстер-класів. На фестивалі були спеціально облаштовані еко-майданчики та зони для відпочинку. Відвідувачів фестивалю пригощали смачними стравами.

 

Мишалівка святоМишалівка свято

До цього заходу долучилися представники НПП «Голосіївський», які ділилися з мешканцями та гостями інформацією про унікальність Голосіївського лісу та природи національного природного парку.

 

Мишалівка свято

 

Маленьких учасників фестивалю розважали професійні аніматори на облаштованих дитячих майданчиках, тож ніхто не залишився поза увагою під час святкування.
 

Мишалівка свято