НПП

  • Об'єкти культурної спадщини

    Національний природний парк «Голосіївський» розташований в межах Києва, міста з багатовіковою історією, у середовищі, багатому на важливі події, цікаві та видатні постаті, пам’ятки архітектури, археології, інші об’єкти культурної спадщини. Тому НПП «Голосіївський» може зацікавити відвідувачів не лише як острів збереженої природи всередині великого міста, але і як частина історичних місцевостей Києва – Голосіїв, Китаїв, Мишоловка, Феофанія, Конча-Заспа, Біличі, Святошин, Пуща-Водиця та ін. Безпосередньо на території НПП та на прилеглих ділянках є об’єкти та пам’ятки культурної спадщини.
  • Чим допомогти парку

    Ви можете допомогти НПП «Голосіївський» фінансово, перерахувавши кошти на благодійний рахунок парку (реквізити нижче). Ваша допомога є неоціненною для нас, без неї ми не впораємося з багатьма поставленими задачами задля збереження природи України!
  • Інформаційне повідомлення

    З 16 березня 2020 року до терміну, визначеного постановою Кабінетну міністрів та чинним законодавством, вводяться обмеження на території НПП “Голосіївський” з метою запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19