Еколого-освітня діяльність

 • Напрямки екологічної освітньо-виховної діяльності

  Метою екологічної освітньо-виховної роботи, що здійснює НПП "Гоолсіївський" як установа природно-заповідного фонду України, є цілеспрямований вплив на світогляд, поведінку і діяльність місцевого населення та відвідувачів установ ПЗФ стосовно збереження природної спадщини країни, природних комплексів територій та об’єктів ПЗФ.
 • Запрошуємо на екологічні квести онлайн

  Запрошуємо на віртуальний екоквест у Голосіївському лісі (теми- збереження лісів, заповідний фонд, біорізномаїття, збереження первоцвітів та поводження з відходами).
 • На екостежку в НПП "Голосіївський" завітали студенти-географи

  До національного природного парку «Голосіївський» завітали студенти географічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Екскурсія проходила інтерактивною еколого-освітньою стежкою, що прокладеною в центральній частині НПП «Голосіївський».
 • Екскурсія новою екостежкою

  Працівники відділу еколого-освітньої роботи провели екскурсію екостежкою «Екосистеми Голосіївського лісу» для дітей Київської міжнародної школи
 • Захід «Кажани Києва: знайомство»

  28 травня в НПП «Голосіївський» відбулася лекція «Кажани Києва: знайомство».
  Під час лекції можна було дізнатись, хто такі кажани, де вони мешкають, який спосіб життя ведуть, як орієнтуються у темряві, чим харчуються, яку роль виконують і чому є вразливими.