На екостежку в НПП "Голосіївський" завітали студенти-географи

До національного природного парку «Голосіївський» завітали студенти географічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка 1 курсу кафедри географії України спеціальності Середня освіта освітньої програми «Географія». Для них була проведена екскурсія в рамках навчальної практики з основ польових географічно-краєзнавчих досліджень.

Екскурсія проходила інтерактивною еколого-освітньою стежкою, прокладеною в центральній частині НПП «Голосіївський».

Екостежка в Голосіївському лісі

 

Під час прогулянки студенти мали змогу дізнатись, з якою метою створюються національні природні парки, чим цікавий НПП «Голосіївський», якими природними та історико-культурними пам’ятками багатий Голосіївський ліс, що таке екосистема та з яких компонентів вона складається, яку роль відіграють відмерлі дерева в лісових екосистемах, чим відрізняється Червона книга України від Зеленої книги. Крім того, побачили всі основні природні комплекси Голосіївського лісу, навчились розрізняти породи дерев та голоси деяких птахів, спробували визначити вік дуба-велетня, виміряли себе «в зайцях» та «білках», згадали будову долини річок, натрапили на колонію грибів ксиларії поліморфи («пальців мерця») та багато іншого. Наприкінці маршруту був на «відмінно» пройдений тест із закріплення отриманих знань.

Екостежка в Голосіївському лісі

 

Передаємо вітання групі 1 курсу кафедри географії України географічного факультету та запрошуємо всіх бажаючих на екостежки НПП «Голосіївський». Щодо проведення групових екскурсій звертайтесь до адміністрації парку.

Екостежка в Голосіївському лісі