Увага! Прийом пропозицій до Проекту організації території НПП «Голосіївський»
Увага!
НПП «Голосіївський» оголошує прийом пропозицій до Проекту організації території Національного природного парку “Голосіївський”, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів (далі — Проект організації території).
У зв’язку з суспільним запитом та важливістю питань щодо збереження та розвитку національного природного парку «Голосіївський» оголошується збір обгрунтованих пропозицій до проекту організації території.
Пропозиції можуть стосуватись:
- зонування території (включно з визначенням територій, де передбачається долучення інвесторів для організації рекреаційної діяльності з врахуванням природоохоронних обмежень);
- переліку природоохоронних заходів;
- пропозицій щодо джерел фінасування для виконання природоохоронних заходів.
Нагадуємо, що відповідно до Положення парк створений з метою збереження, відтворення, раціонального використання особливо цінних природних комплексів та об’єктів Київського Полісся, а також поліпшення екологічного стану Києва.
Дані пропозиції будуть розглянуті на науково-технічній раді (НТР) Парку.
З чинним проектом організації території та картосхемами можна ознайомитись за посиланням – http://nppg.gov.ua/uk/node/132
Свої пропозиції разом з контактною інформацією прохання надсилати листом з поміткою «пропозиції щодо проекту організації території» на електрону пошту golospark@ukr.net до 20 лютого 2021 р. включно.
Довідково: Проект організації території розробляється відповідно до законодавства та вимог міжнародних договорів з метою визначення і обґрунтування заходів, які передбачається здійснити протягом п’яти років, щодо провадження діяльності, охорони, відтворення та використання природних комплексів та об’єктів, а також визначення та обґрунтування стратегії розвитку національного природного парку на десять років.
Основними завданнями Проекту організації території є:
• визначення стратегії розвитку парку на десять років;
• проведення науково обґрунтованого функціонального зонування території парку та встановлення територіально диференційованого режиму охорони, використання та відтворення його природних комплексів, біологічного і ландшафтного різноманіття, історико-культурних комплексів і об’єктів;
• визначення відповідно до стратегії та на її виконання конкретних ефективних заходів з розвитку парку, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів на п’ять років.