Урочистий захід до дня працівника природно-заповідної справи 2023 р.

07.07.2023 р. з нагоди дня працівника природно-заповідної справи, еко-освітяни НПП "Голосіївський" влаштували для відвідувачів інтерактивний захід.

У такий не легкий час, проводити еко-освітні заходи стало важко. Фахівці Парку підготувались і провели активності за умов додержання вимог природоохоронного законодавства, правил поведінки під час оголошення повітряної тривоги та загальних вимог до проведення подібних заходів в умовах воєнного стану. 
Захід відбувся в парку-памʼятці садового-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Голосіївський парк імені М. Рильського".


Відвідувачі не тільки познайомились із жителями Парку (ссавцями, птахами і іншими), але і дізнались багато цікавих фактів про них: хто риє нори, хто найбільший звір у нашому лісі, які пташки живуть у нас під дахом та багато іншого.

Оскільки НПП "Голосіївський" знаходиться в межах міста, доречно було піднято питання важливості природних лісових екосистем і їх збереження з метою протидії наслідкам глобальних змін клімату. В ігровій формі малеча дізналась багато побутових лайфхаків, які допоможуть зменшити негативний вплив людини на довкілля

З нагоди свята, усі учасники ігор отримали призи, а батьки мали можливість дізнатись більше про Парк, його діяльність та про необхідність функціонування таких природно-заповідних установ.
 

апорл