Відвідувачам

 • Відвідувачам парку

  Шановні відвідувачі! Просимо відпочивати відповідально! Як по відношенню до природи, так і один до одного.
  Нагадуємо, що національний парк – це не міський парк, не парк культури і відпочинку, не лісопарк, не дендропарк і навіть не парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва
 • На екостежку в НПП "Голосіївський" завітали студенти-географи

  До національного природного парку «Голосіївський» завітали студенти географічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Екскурсія проходила інтерактивною еколого-освітньою стежкою, що прокладеною в центральній частині НПП «Голосіївський».
 • Обережно - жабенята!

  У водах Голосіївських ставків завершився період перетворення пуголовків на повністю сформованих жаб і відбувся вихід молодих амфібій на суходіл для переходу до лісу.
 • Нова екостежка в НПП "Голосіївський"

  В національному природному парку «Голосіївський» з’явилася інтерактивна екостежка, яка покликана поширювати в доступній формі знання про природу та залучати жителів міста до прогулянок на свіжому повітрі.
 • Екостежку «Китаївські ставки» обладнано стендами

  В жовтні 2018 року еколого-пізнавальну стежку «Китаївські ставки» обладнано стендами, які знайомлять із представниками рослинного і тваринного світу території. Стежка проходить вздовж нижньої частини каскаду Китаївських ставків поблизу Свято-Троїцького монастиря (Китаївської пустині).